Akatemiavalmennus

Amerikkalainen jalkapallo

Mika Lindholm

Ammunta

Jukka Jokinen

040 545 5044

jukka.jj.jokinen(a)gmail.com

 

 

 

Golf

Tommi Henttu

040 701 6662

tommi(a)swingmakers.fi

Jääkiekko

Harri Kuukasjärvi puh 050 406 6586 tai harri.kuukasjarvi(a)pokli.fi
Benjamin Laurinkari puh 0442370214 tai benjamin.laurinkari(a)pokli.fi
Harri Setälä puh 044 526 4035 tai harri.setala(a)pokli.fi
Antti Kinnunen puh 044 205 5337 tai antti.kinnunen(a)pokli.fi
Jari Suorsa puh 040 5795356 tai jari.suorsa(a)pokli.fi
Matti Ranta (mv-valmennus) puh 040 555 0877 tai matti.ranta(a)kymp.net

Jalkapallo

Pojat
Jukka Lindström puh 050 594 1929 tai jukka.lindstrom(a)kymli.fi
Henri Halonen puh 044 534 9621 tai airhalonen(a)suomi24.fi

Tytöt
Marko Honkanen puh 040 501 8561tai marko.honkanen(a)kolumbus.fi

Pesäpallo

Pojat

Anssi Lammila

040 527 0086
anssi_la(a)hotmail.com

Tytöt
Petri ”Une” Aalto
puh 045 1695432
petrix38(a)hotmail.com

Salibandy

Sami Mäkinen

044 041 9864
samimakinen(a)windowslive.com

 

Risto Kailio

040 8239389
ristokailio1(a)gmail.com

Suunnistus ja hiihtosuunnistus

Mirka Suutari

valmentaja(a)kouvolansuunnistajat.fi

Uinti

 

Andrei Malkow

040 529 5591

andrei.malkow(a)gmail.com

Paini

Marko Sillanpää
puh 050 390 0672
sillanpaa.marko(a)gmail.com

Yleisurheilu

Toni Mäkelä

020 615 8568
toni.makela@edukouvola.fi

 

Harri Nuutinen

050 048 5252
harrinuutinen(a)elisanet.fi

Jarmo Olenius
puh 040 550 8417
jarmo.olenius(a)pp.inet.fi

Keijo Hulkkonen
puh 045 646 2946
hulkkonenk(a)gmail.com

Koripallo

Akatemiavalmennus (pojat) Mansikka-aho ti ja to -aamut klo 07.30-09.00
Antti Hurri puh tai antti.hurri(a)edukouvola.fi

Akatemiavalmennus (tytöt) KSAO:n liikuntahalli
ti ja to klo 08.00-09.30
Joonas Frimodig

Muodostelma - ja taitoluistelu

Jenna Orreveteläinen/Anna Nöjd/Eerika Jansson

Lentopallo

Arto Ruuska
puh 040 830 9060
arto.ruuska(a)pp2.inet.fi

Tennis

Ville-Heikki Talvenmaa
puh 040 7485 619
fclabamba(a)hotmail.com

Kouluvalmennus

Kouvolan Yhteislyseo

Toni Mäkelä

050 071 5522
toni.makela(a)edukouvola.fi

Kuusankosken lukio

Ari Pakarinen

050 490 0880

ari.pakarinen(a)edukouvola.fi

Inkeroisten yhteiskoulu

Kimmo Meier

050 091 3950

kimmo.meier(a)edukouvola.fi

Valkealan yläkoulu ja lukio

Petri Pätäri

050 366 5450

petri.patari(a)edukouvola.fi

Kouvolan yhteiskoulu

Jarno Parkkinen

040 506 7085

jarno.parkkinen(a)edukouvola.fi

Kouvolan seudun ammattiopisto

Samuel Malk

020 615 5863

samuel.malk(a)ksao.fi

Urheilupuiston koulu

Sami Vastamäki

020 615 8478

sami.vastamaki(a)edukouvola.fi

Muut valmennusryhmät

Fysiikkavalmennus Kymen Aktiivikuntoutuksessa

Jarkko Heimonen

045 808 3388

jarkko.heimonen(a)aktiivi.fi

Vammaisurheiluvalmennus

Jarmo Olenius

040 550 8417

jarmo.olenius(a)pp.inet.fi

 

Petri Hypen

050 491 0006

petri.hypen(a)luukku.com

Yleistaitovalmennus

Petri Pätäri

050 366 5450
petri.patari(a)edukouvola.fi

 

Maria Taskula

040 516 5411
 

Teemu Turpiainen

050 336 0891

teemu.turpiainen(a)edukouvola.fi